הדרכה לבניית אתרנסה להקים כעת אתר- בקלות ובכיף! קבל אכסון ובניה ללא תשלום ל-30 יוםהאינטרנט מאפשר לך לגעת בכל העולם, ולייצר הכנסה גבוהה. למד כיצד לרתום את האינטרנט לרווחתך הכלכלית!סרטוני הדרכה צעד אחר צעד- עד לבניית אתר מקצועי!פתחת אתר? הכנס מכאן לניהול האתר!
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


 

גישה נכונה- לקראת אתר משלך...
 
מדוע אתה רוצה אתר?
האם יש לך מוצר למכור? או עסק קיים שאתה מעוניין להציגו "לכל העולם"? ואולי ברצונך לטפל באופן יעיל יותר בלקוחותיך? או- אתה "מתחיל מאפס", וברצונך לרתום את כוחו של האינטרנט כדי להתקדם וליצור משהו בחיים?
 
אני מניח שהתשובה מצויה אי שם באמצע, בין המשפטים לעיל.
 
לא משנה מה תשובתך- הגעת למקום הנכון.
פתיחת אתר באינטרנט, היא הדבר המשמעותי ביותר מבחינת קידום, שיווק, והצלחה.
כאשר המדד להצלחה היא השגת המטרה שהצבת.
 
המטרות להקמת אתר אינטרנט, הינן מגוונות ורבות.
אז מהי מטרתך?
עליך לאפיין את מטרתך- ולפעול להשגתה.
 
להיות!
כל אחד רוצה להיות חלק מהאינטרנט, כי מי שלא שם- פשוט לא קיים. לא משנה מה אתה מוכר או מציג, האתר מהווה חלון ופתח שלך לעולם.
 
למכור!
מה אתה מוכר? שרותי בניה? ייעוץ? ספרים? קבצים שייצרת?
זה באמת לא משנה מה. האינטרנט תתן לך תשתית למכור.
אתר אינטרנט שנעשה טוב וקודם נכון- יעשה עבורך את עבודת השיווק גם כאשר אתה בחופש, או ישן...
אתר אינטרנט מייצר עבורך הזמנות, שאחרת- לא היו מגיעות אליך לעולם.
עם עד היום יכולת למכור לסביבתך הקרובה- האינטרנט פותח בפניך את שוק המכירות האולטימטיבי- כל העולם!
 
זה זול...
לפתוח משרד או חנות- מצריך ריהוט, ציוד, ארנונה, חשמל, מים, עובדים, מלאי, ועוד.. ועוד... לעומת זאת, כל מה שתצטרך כדי להפעיל עסק מהאינטרנט זה רעיון, ואת פינת המחשב שלך בבית. בניית אתר באופן עצמאי כמו בשיטת אתר-אתר, לא היתה מעולם פשוטה וזולה יותר! ובכלל- שיווק וקידום באינטרנט, הוא זול באופן משמעותי לשיטות שיווק אחרות, והתחרות בו הוגנת ביותר. אתה כבעל העסק הקטן, מתחרה עם יצרן ענק עולמי על מקום הפרסום שלך במנועי החיפוש.
 
בחזרה לעתיד...
היום, בעידן האינטרנט, הוירטואלי- הפך לממשי. לקוחות ששמעו עליך- רוצים לבדוק אם אתה באמת מה שאתה טוען... והיכן בודקים? באינטרנט. ולכן אתר אינטרנט- נותן ללקוחותיך חיזוק וקשר.
ובכלל- בעל עסק או מוכר, ללא אתר- נתפס כמיושן ו"לא רציני", ואפילו אמינותו נפגעת...
 
גוגל ומנועים...
מנועי החיפוש המתקדמים ובראשם גוגל- מציבים אותך במיקום המתאים בזירת החיפוש העולמית. כמה שתלמד יותר על קידום האתר ותכוון אותו למילות מפתח נכונות במנועי החיפוש, כך יגיעו אליך יותר גולשים הממוקדים בדיוק במוצר שאתה מציע אליהם.
 
כל סוגי התכנים- באוויר, ולשרותך!
באפשרותך להשתמש באתר להעביר מסר בסוגי מדיה מגוונים: טקסט כולל הנפשה, שילוב תמונה או אנימציה, חיבור לסרטי וידאו, קבצי קול, משוב מיידי, צ'אט, ועוד.
מי שמתעניין בך יוכל לפנות אליך מיידית באמצעות: שיחת טלפון, צ'ט אונליין באתר, משוב כתוב, מייל, ועוד דרכי תקשורת כיד הדמיון.
 
לסיום- כמה מילים על "שרותי בניית אתרים"
זה טוב, זה יפה, אך לא תמיד יעיל! אתה שוכר בסכומי כסף גבוהים שרות עיצוב אתרים, ומקבל אתר באויר. אך האתר "לא תופס אויר"... מדוע?
נסיוננו מראה שאת הנשמה של האתר- יכול להכניס לתוך האתר רק מי שבנה אותו, ומי שהאתר הזה חשוב לו מאוד.
אל תוותר על ההנאה בבניית אתר לבדך. גם אתה חוסך סכום משמעותי שלא שילמת לבונה אתר מקצועי, וגם הכנסת פנימה את כל מה שרצית! נכון. זה לא קל, זה דורש ארגון, נשימה, ובנייה לפי שלבים. אך זה שווה כל רגע שתשקיע- כי זה האתר שלך!
זה מה שנותן לך מנגנון "אתר-אתר". גישה רגישה לצרכיך, ואפשרות להקים אתר לתקופת נסיון, ולבדוק את יכולתך בהקמת אתר. אתה מוכן לנסיון כזה? אם כן, קדימה- לדרך, ובהצלחה!
 

נכתב על ידי אבי שקד- מבעלי "אתר-אתר", המציעים מנגנון בניית אתרים מתקדם
 

טקסט

טקסט